Është shtuar numri i rasteve me Koronavirus në Shkodër bëjnë me dije burime për Top Channel. Të prekurit janë familjarë të 35-vjeçarit i cili iu shtua ditën e djeshme të të prekurve në qarkun Shkodër.

Bëhet me dije se personat që kanë dalë pozitiv, janë kunata dhe mamaja e tij.

Numri i të prekurve në këtë qark ka shkuar në 8.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel