Mjeku: Dielli i’u mbron, ekspozohuni në dritare apo ballkon. Mos dilni në rrugë

21/03/2020 19:58

Mjeku i njohur anestezist, Roland Xhaxho është shprehur se njerëzit duhet të dalin në diell për t’u ekspozuar.

Por kjo dalje duhet të bëhet në dritare ose në ballkon dhe jo në rrugë.

Top Channel