Këngëtarja shqiptare, Tayna duket se nuk e ka kuptuar fort rrezikun e koronavirusit, aq sa rrezikoi shëndetin e saj dhe të të tjerëve.

Specialistët e OBSH-së kanë theksuar vazhdimisht anulimin e eventeve ku ka grumbullime njerëzish, si koncerte e manifestime.
Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt New York për një tjetër event, që normalisht është ndaluar për shkak të koronavirusit, dhe këtë gjë këngëtarja e ndan me fansat e saj në “Instagram”.

“Të dashur përkrahës, fatkeqësist na ndaluan performancën sonte në New York, [nga] shkaku i virusit. Unë rrezikova shëndetin tim duke ardhur për t’ju argëtuar sonte; kërkoj shumë ndjesë”, shkruan ajo.

FOTO GALERI
3/12

Top Channel