Derbi/ Partizani shënon super gol që në minutën e dytë

28/02/2020 19:11

Në këto momente në Air Albania Stadium po luhet takimi midis Tiranës dhe Partizanit.

Të kuqtë kanë kaluar në avantazh që në minutën e dytë me anë të një super goli të Uilliam Kordero, më një gjuajtje fluturimthi nga jashtë zonë pas një topi të kthyer nga mbrojtësit e Tiranës pas një goditje këndi.

Vlen të theksohet se Partizanit, nuk ju dha një penallti, por nga ajo korne u shënua edhe goli.

 

 

 

Top Channel