Ka përfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e parë midis Kukësit dhe Tiranës, takim që po luhet për llogari të javës së 23 në Superligën Shqiptare.

Ndeshja ka qenë mjaft e tensionuar ku deri më tani janë dhënë 4 kartona të verdhë nga dy për secilën skuadër.

Kukësi momentalisht është në vend të parë me 43 pikë e ndjekur nga Tirana me 42 pikë.

Dhe në vendin e tretë me 37 pikë është Partizani që këtë javë luan kundër Bylisit.

FOTO GALERI
1/26

Top Channel