Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, janë bërë prindër për herë të dytë.

Mësohet se dyshja është bërë me vajzë dhe pagëzuar me emrin Enkeleida.

Ju kujtojmë se Loriku dhe Monika janë prindër edhe të një djali të quajtur Boiken.

Mungesa e kapitenit në ndeshjen e bamirësisë të luajtur më 10 janar, ka ardhur pikërisht për këtë arsye; ylli i futbollit po priste ardhjen në jetë të vogëlushes së tij, Enkeleidës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel