Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës.

Sky Sport raporton se e vetmja mundësi mbetet shkëmbimi në formë huazimi me Suson. Milani është duke hasur vështirësi në repartin e sulmit, nëse Ibrahimovic i ka dhënë siguri para portës, kuqezinjve i mungon kreativiteti. Pioli e sheh Under si lojtarin e ideal për pjesën e dytë të sezonit.

Shkëmbimi me Suson duke më i mundshëm pasi ylli spanjoll ka kohë që nuk po del në lojën e tij dhe tashmë shpesh po ngroh stolin. Të dy lojtarët duan më shumë minuta lojë dhe shkëmbimi mund t’ua plotësojë dëshirat të gjithë palëve të përfshirë – futbollistëve dhe klubeve.

Top Channel