Rekordet për “Shiko kush LUAN” nuk kanë fund, mbi 1 milionë klikime në episodin e 1 Janarit

14/01/2020 14:14

“Shiko kush LUAN” vazhdon të tejkalojë çdo parashikim.

Pasi theu dje një tjetër rekord audience, me mbi 500 mijë klikime në vetëm një ditë, në episodin e fundit të sezonit të tretë, sot emisioni i autores dhe moderatores Luana Vjollca ka arritur mbi 1 milionë shikime në puntatën e 1 Janarit, ku ndryshe nga herët e tjera ishin 30 të ftuar.

“Shiko kush LUAN” na ka mbajtur mbërthyer përpara ekranit të Top Channel çdo të shtunë në 21:00 me episode fantastike e argëtuese.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel