Jennifer Aniston postoi foto me Courteney Cox dhe Lisa Kudrow, kolege nga seria Friends.

“Përshëndetje nga vajzat nga ana tjetër e korridorit”, shkroi Jennifer, me fotografitë e ribashkimit të Phoebe, Monica dhe Rachel.

Në më pak se pesë orë nga publikimi i saj, fotografia ka fituar më shumë se pesë milionë pëlqime.

“Motra”, “Është shumë bukur t’ju shoh së bashku”, “Ne kemi nevojë për këtë lloj përmbajtje”, “Fotografi e përkryer”, ishin vetëm disa nga komentet e fansave entuziastë, transmeton KosovaPress.

Përndryshe, kohët e fundit krijuesit e Friends zbuluan gjithashtu pse në sezonin e tetë Rachel dhe Joey përfunduan së bashku, diçka që shumë tifozë kishin rebeluar në atë kohë.

“E dija se ishte e diskutueshme midis Joey dhe Rachel. Më pëlqeu kjo. Më pëlqeu pasi ishte e gabuar dhe ne e dinim që hyrja në të ishte e gabuar. Por kjo ndodh në jetë”, tha krijuesi i serisë David Crane.

 

View this post on Instagram

 

Hi from the girls across the hall ??

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Top Channel