Këngëtarja e njohur e muzikës folklorike, Fatmira Breçani, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi se këtë vit ka në plan të lançojë disa materiale muzikore.

Thënë këtë, ajo zbuloi se një nga këngët do të jetë me Flor Mumajesin, bashkëpunim ky i planifikuar më herët dhe i shtyrë për shkak të angazhimeve të të dyja palëve.

Fatmira i bëri sërish thirrje Florit si për ta rikujtuar, ndërkohë ne duhet të presim deri në publikimin e këngës.

Top Channel