Ia zbuloi e bija! Shkurte Fejza paska patur këtë profesion para se të bëhej këngëtare

31/12/2019 18:05

Të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, dy vajzat e mëdha të këngëtares Shkurte Fejza, Gresa dhe Besiana Behluli, u bënë pjesë e një sfide mjaft interesante për të zbuluar se cila prej tyre e njihte më shumë të ëmën.

Në një prej pyetjeve, vajzat duhet të tregonin se cili ka qenë pasioni i rinisë së Shkurtes. Ishte Gresa ajo që zbuloi se këngëtarja ka punuar për rreth gjashtë vite mësuese, një profesion që e dashuronte dhe e kujton ende me nostalgji.

Top Channel