Sipas faqes britanike AA Cars, makinat e përdorura që shiten më shumë në Britani janë jo me doemos ato europiane.

Britnaikët duket se janë të dashuruar me Ford si dhe me prodhimet aziatike.

Faqja AA Cars merret me shitjen e makinave të përdorura, dhe sipas tyre, këto janë modelet që u shiten më shpejt.

FOTO GALERI
1/10
Makina e dhjetë më e shitur, Volkswagen Tiguan

Top Channel