Kylie Jenner dhe Drake mund të jenë çift! Thashethemet nisën që pas ndarjes së miliarderes 22 vjeçare me Travis Scott, megjithatë burime nga “US Weekly” thonë se reperi prej kohësh ka një pëlqim ndaj saj, dhe e anasjellta.

“Ata dolën një herë dhe tani shumë më shpesh,” citon revista.

Ndërkohë burime të tjera shprehen se kohët e fundit miqësia e tyre po kthehet në romancë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel