“Me apo pa unazë, ky vit do më gjejë nënë”, Era Rusi gati për të qenë një mama “single”

16/12/2019 18:39

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun, Era Rusi, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth këngës së saj më të re dedikuar të prekurve nga tërmeti dhe jo vetëm.

Në një lojë me pyetje ngacmuese, Era zbuloi se çfarë pret nga viti 2020 e një urim që ia bëri disa herë vetes gjatë intervistës është mëmësia.

Këngëtarja pranoi se ka shumë dëshirë të sjellë në jetë një fëmijë, duke theksuar se nuk do e kishte aspak problem edhe nëse do të ishte një nënë “single”.

“Mendoj që në 2020-n, me unazë apo pa unazë, do doja të kisha një fëmijë… tani kanë ecur aq shumë kohët, sa çdo femër që nuk ka një mashkull të denjë për të, mund të bëjë një fëmijë. Kështu që nuk është e thënë që të kem një unazë për të patur një fëmijë…”, tha ndër të tjera ajo.

Top Channel