Policia e Fierit arrestoi një 19 vjecar në Roskovec me akuzën se ka kryer marrdhënie seksuale me minorenë në gjini. Sipas burimeve nga policia bëhet fjalë për një incest në familje me dakordësi.

Ka qenë një nga vajzat e shtëpisë që ka zbuluar ngjarjen e rëndë dhe ka paditur. Ndërkohë që po verifikohet edhe shëndeti mendor i dy të rinjëve.

Top Channel