Sulmon fizikisht një femër, dërgohet në mbajtje

20/11/2019 11:50

Policia në Istog njofton se pas një mosmarrëveshje që kanë pasur i dyshuari, ka sulmuar fizikisht viktimën femër po ashtu edhe viktima ka sulmuar fizikisht të dyshuarin.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje për 48 orë./KosovaPress/

Top Channel