Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Georgina Rodriguez-in, sulmuesi i Juventusit i ka mohuar këto fjalë.

Burime shumë të afërta me sportistin e famshëm kanë thënë se këto janë thjesht lajme të rreme.

Fjalët për dasmën e fshehtë erdhën pak javë pasi Ronaldoja, i cili ka që në vitin 2016 i lidhur me Georgina-n, tha se ka në plan të martohet me bukuroshen, gjë që do të ishte dhe realizim i ëndrrës së mamasë së tij, Maria dolores dos Santos Aveiro.

FOTO GALERI
1/29

Top Channel