Është publikuar lista e të dashurave të Lewis Hamilton. Lewis Hamilton është ndër më të komentuarit në media shkak i suksesit në Formula 1.

Ai është një ndër emrat e pasur i cili ka një koleksion veturash të shtrenjta. Ato prekin shumën e 13 milionë funteve, një avion privat që kushton 17 milionë funte, si dhe një jaht 7 milionësh.

Mirëpo emri i tij lakohet shpesh edhe sa i përket jetës private dhe mediat e huaja i kanë nxjerrë listën e të dashurave që i ka pasur.

Në artikullin e ‘The Sun’ shihet edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kujtojmë se me Ritën ai ishte parë duke kaluar pushimet ndërsa dyshja kanë thënë se kanë shkuar me pushime miqësisht ani pse në media po flitet ndryshe.

Ja një përmbledhje të femrave të bukura që Lewis ka pasur në krah.

FOTO GALERI
2/13
Zahra Elise

Top Channel