Në pranga, ngacmoi seksualisht një vajze të mitur

31/10/2019 11:26

Prizren/ Eshtë arrestuar i dyshuari mashkull me kombësi shqiptare nën dyshimin e bazuar se ka ngacmuar seksualisht gjatë komunikimit të drejtpërdrejt dhe gjatë komunikimit në rrjete sociale një vajzë të mitur shqiptare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në burg.

Top Channel