Tashmë duket se është pranuar nga të gjithë që askush nuk e merr Hallouinin më seriozisht se Heidi Klum, për sa i përket kostumeve.

U bënë shumë vite tashmë që ajo i lë të gjithë gojëhapur me kostumet e sofistikuara, aq sa ka marrë titullin mbretëresha e Hallouinit.

Modelja gjermane, nënë e katër fëmijëve, e organizoi festën e parë të Hallouinit në vitin 2000, dhe çdo vit ka qenë më ekstravagant se tjetri.

Deri tani nuk ka dështuar për asnjë vit. Të shohim çfarë ka rezervuar për vitin 2019.

Aj.P

FOTO GALERI
1/20
2018 Princeshë Fiona nga Shrek

Top Channel