Policia raporton se në Gjakovë është vënë nën pranga një person pasi kishte sulmuar fizikisht nënën e tij.

Nëna është dërguar menjëherë në spital për të marr ndihmën e parë, dhe më pas me dëshirën e saj është kthyer në shtëpi.

Me një vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është ndaluar dhe ndodhet në qelitë e paraburgimit deri në një vendim përfundimtar të marr nga organet policore.

Top Channel