Reja konfirmohet në stol/ Ndaj Francës do të luhet në stadiumin e ri

22/10/2019 18:56

Vizita në stadiumin e Kukësit për të parë nga afër punimet në impiantin verilindor, i shërbeu herarkisë drejtuese të FSHF-së për të dhënë edhe disa përgjigje që mundojnë opinionin publik.

Së pari nëse do të luhet apo jo në Arenën kombëtare ndaj Francës, dhe së dyti nëse trajneri Eduardo Reja, do të marrë mandatin edhe për eliminatoret e botërorit.

Duka vlerësoi dhe projektin që po rikonstrukton stadiumin e Kukësit, një qytet që sipas tij e meritonte.

Top Channel