Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë; ku dyshohet se viktima është vetëvrarë.

Në dhomën ku është gjetur i vdekur janë sekuestruar një pistoletë me 9 fishekë, një gëzhojë e fishekut, një predhë e fishekut, si dhe një kuti në të cilën ka pasur 40 fishekë që i përkisnin armës në fjalë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Top Channel