Reagimi i këtij djaloshi dy vjeçar është bërë virale në rrjetet sociale.

Aleksandri Simos dy vjeç  nga Florida ka reaguar në mënyrë të mrekullueshme, kur nëna e tij nuk e puthi dhe iku në punë.

Diana Simos nxitoi  duke hapur derën dhe harroi t’i jepte “lamtumirën”  me puthje birit të saj.

Ai me duart lart në kokë u zemërua dhe në video dëgjohet teksa thotë:  Mami Mami … mua ….

Babai i Aleksandrit, Christos,  me telefonin e tij e filmoi këtë moment aq të bukur, por edhe qesharak në të njëjtën kohë.  Diana pasi e postoi videon, pa që kishte arritur mbi 20 mijë shikime.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel