Ogerta Manastirliu një amvisë e shkëlqyer: Pula bëhet në shumë mënyra në shtëpinë time!

14/10/2019 19:03

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu foli si rrallë herë për jetën e saj personale, përkushtimin ndaj dy vajzave, por edhe përditshmërinë në familje.

Ajo pranoi se kohët e fundit nuk ka patur mundësi të gatuajë shpesh për familjen e për fat të mirë ka dikë tjetër që e ndihmon me këtë pjesë, por theksoi se kur gatuan, nuk lë vend për kritika.

“Më pëlqen shumë të gatuaj dhe gatuaj shumë mirë….huazoj pjatat italiane, pastat i bëj shumë të mira, gjithashtu dhe pjatat e tjera që kanë të bëjnë me mishin, se në familje e konsumojmë pak mishin dhe pse e kemi reduktuar kohët e fundit…Pula bëhet në shumë mënyra në shtëpinë time”, përfundoi ministrja.

Top Channel