Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë, ku fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo në njerëz.

Sipas burimeve për Top Channel bëhet me dije se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike në mjet.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Pusi Mezinit në hyrje të qytetit të Vlorës.

Zjarrëfiksit janë njoftuar dhe kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Top Channel