Voton Vjosa Osmani: Sot është ditë historike për Kosovën

06/10/2019 10:49

Ka votuar edhe kandidatja e LDK-së Vjosa Osmani. Ajo ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj.

Thirrja ime është për të gjthë qytetarët që të bëhen pjesë e kësaj dite historike për Kosovën. Sot Kosova duhet të ketë arsye për të festuar. Uroj që procesi te jetë fer dhe demokratik, të mos bëhen presione kundrejt qytetarëve.

E pyetur për koalicionet e mundshme pas zgjedhore, Vjosa Osmani tha se kjo duhet të jetë ditë feste për Kosovën dhe sa i përket koalicioneve do vendoset pas rezultateve zgjedhore.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel