U hodh dje nga kati i 6, ja gjendja shëndetësore e portierit të Partizanit

06/10/2019 09:17

Dje në mënyrë tragjike portieri i dytë i Partizanit Aldo Teqja u hodh nga kati i 6 i pallatit. Incidenti ka ndodhur pak pas përfundimit të ndeshjes kundër Teutës.

Sipas raportimeve të fundit Aldo Teqja ka dalë nga rreziku për jetën dhe nuk është më në rrezik. Ka shembje por tani ndodhet në gjendje të mirë në spital jo më në reaminacion.

Ka shembje në mushkri dhe trup por jo dëmtime të rënda. Gjatë rënies nga kati i 6 ka qenë një tendë lokali që e ka shpëtuar.

Top Channel