Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja tragjike në Vlorë ku një 50-vjeçar humbi jetën pas një sherr në lokal.

Sipas dëshmitarëve 50-vjeçari ka pasur për qëllim t’i ndajë personat që po konfliktoheshin por ka shkarë dhe ka përpalsur kokën në beton duke gjetur vdekjen.

Mësohet se viktima ka edhe shtëpinë afër lokalit ku ndodhi ngjarja.

  Vlorë/ Sherr në lokal, një i vdekur (foto+video)

FOTO GALERI
1/5

Top Channel