“Miss Bumbum World 2019″, femra me të pasmet më të bukura në botë!

01/10/2019 21:07

Suzi Cortez është kurorëzuar fituese e “Miss Bumbum World” për vitin 2019.

Për të dytin viti radhazi, modelja braziliane e Playboy, ka arritur të fitojnë çmimin për të pasmet më të bukura.

29-vjeçarja mundi fermat seksi nga Britania, SHBA, Kanada, Franca, Gjermania, Portugalia, Meksika, e vende tjera.

Spektakli u mbajt në Meksikë dhe gara mes femrave ishte mjaft e fortë.

FOTO GALERI
1/31

Top Channel