Modelja braziliane ‘thyen’ rrjetin, me të vera nuk mbaron në gusht!

30/08/2019 04:58

Modelja braziliane Nathalia Baranchelli po çmend web-in dhe sidomos fansat e saj në Instagram.

Me atë vera nuk përfundon në fund të gushtit! Bukuroshja braziliane ka një trup fantastik dhe një fytyrë ëngjëllore, karakteristika këto që e bëjnë Nathalian një nga më të preferuarat e shtëpive më të mëdha të modës.

Nathalia Baranchelli njihet edhe si fanse e zjarrtë e futbollit italian, por që akoma nuk e ka përmendur ekipin e zemrës.

Ju ftojmë të shikoni disa foto të modeles braziliane:

FOTO GALERI
2/6

Top Channel