Bien muret e çelikut, vdes tragjikisht 2 vjeçarja

29/08/2019 06:53

Një vajzë 2 vjeçare vdiq pasi dy mure të një dyqani çeliku ranë mbi të ndërsa ajo luante me motrat e saj.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një dyqan në Orland Park, Illinois gjatë kohës kur familja po bënte Pazar. Sipas policisë 2 vjeçarja ishte në dyqan me hallën e saj dhe gjyshen kur ndodhi ngjarja.

Policia dhe ambulanca shkuan menjëherë në vendngjarje por vogëlushja nuk i mbijetoi plagëve të marra dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Policia po merret me hetimet e shkaqeve të ngjarjes së rëndë.

Top Channel