Djali i një tregtari të pasur arti vrau veten pasi e dashura e tij modele, e braktisi.

Kai Schachter-Rich, 21 vjeç, ishte në një lidhje me 20-vjeçaren, Lola Crichton-Stuart, vajzën e Markez-it të 7-të, të Bute.

Kishin një mënyrë jetese luksi dhe këtë gjë e ndanin me ndjekësat e tyre në rrjetin social “Instagram”. Imazhe të festave madhështore, shfaqjeve artistike si dhe shëtitjet në vende të huaja.

Por hetuesit dyshojnë se Z. Schachter-Rich nuk mund të përballonte jetën pa të dashurën e tij.

Trupi i pajetë i djaloshit 21-vjeçar u gjend në shtëpinë e tij, në veri të Londrës.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel