Rita Ora udhëhoqi mbrëmjen në Stamford Bridge në Londër të dielën, ndërsa Soccer Aid 2019, në ndihmë të Unicef, pati shumë të pranishmëm.

Rita u shfaq e veshur stil dhe ndezi skenën siç vetëm ajo di ta bëjë.

Shihni fotot për më shumë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel