Ajo shkëlqeu në ‘Met Gala’ këtë javë, por nuk mjaftohet me kaq.

Kylie Jenner shpalosi edhe një tjetër pamje që bie shumë në sy në ditëlindjen e Yris Palmer në Catch në West Hollywood të mërkurën.

Ylli 21 vjeçar, mbante një bluzë të kuqe që përputhej me pantallona prej lëkure dhe dukej rrëzëllitëse.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel