Instagrami është plot me artistë “makeup”-i që krijojnë vepra fantastike duke përdorur trupin e tyre si kanavacë.

Ryan Kelly është një prej tyre. Vajza amerikane përdor buzët për të krijuar vepra të mrekullueshme.

Në vitin 2015 ajo nisi këtë passion dhe sot ka 77,8 mijë ndjekës në rrjetin social.

FOTO GALERI
2/22
Fantastic Beasts And Where To Find Them

Top Channel