Klientja zbulon diçka të neveritshme në pjatën e saj në McDonalds

26/04/2019 10:15

McDonalds mund të krenohet me përdorimin e 100 për qind të pulave të vërteta në McNuggets dhe McWings – por siç duket gjërat nuk po shkojnë shumë mirë për të.

Një kliente në Kinë gjeti pupla pule në McWings e saj. Gruaja nga Pekini kishte ngrënë tashmë tre krahë pule, para se të bënte zbulimin e neveritshëm. Për fat të mirë ajo nuk u sëmur pas vaktit.

Familja nuk pranoi kompensimin – por ajo e postoi lajmin në mediet sociale, ku thotë: -“Vajza ime mendonte se ishte mishi dhe u trondit kur kuptoi se ishte një tufë pendësh”.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel