Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në qytetin e Laçit.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një parcelë dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë dërguar në spitalin e Laçit për të marrë ndihmën mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po kryen hetimet për të gjetur shkaqet e aksidentit.

Top Channel