Këngëtari i njohur, Pier Noshi ishte i ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur rreth projektit të ri muzikor “Ëndërr”.

Pier është një emër i dashur për të gjithë të apasionuarit pas muzikës “live”, i cili i ka dhuruar publikut rreth 100 këngë në versionin “cover”.

E teksa po fliste për muzikën, pasionin e tij më të madh, Pier ndau në studio momentin emocionues kur surprizoi të dashurën me një këngë dedikuar asaj.

“Vetëm e dëgjonte dhe i rridhin lot”, tregoi këngëtari, teksa kujtoi i emocionuar reagimin e të dashurës.

Top Channel