Jemi mësuar që t’i shohim gjithmonë përpara kamerave dhe në kulmin e karrierës së tyre, por disa personazhe VIP kanë treguar se cili do kishte profesioni i tyre, nëse nuk do ishin të famshëm.

Ëndrrat kanë qenë nga më të çuditshmet, që nga organizatore funerali, e deri tek polic.

FOTO GALERI
1/8
Miley Cyrus ka thënë në një interviste se i pëlqen shumë fotografia. Kam shumë dëshirë që të shkoj në Londër të studioj për fotografi pasi aty janë disa nga shkollat më të mira të artit – është shprehur këngëtarja.

Top Channel