Kapitenit të Partizanit, futbollistit Alban Hoxha iu dha nga  Gjykata e Tiranës masa e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, pasi u arrestua duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tij.

Hoxha është arrestuar dy ditë më parë në orët e para të mëngjesit në afërsi të Parlamentit.

Jashtë ambienteve të Gjykatës këtë të martë ishin zyrtarë të klubit Partizani si dhe partnerja e tij, Çiljeta Xhilaga.

SHIH VIDEON:

  Çiljeta Xhilaga pret jashtë gjykatës vendimin për futbollistin Hoxha

Top Channel