Policia e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe kanë kapur 80 kilogramë kanabis.

Policia ka arrestuar 6 shtetas: Kristian Butaj, Gjeto Pepaj, Pllum Murçaj, Lazer Murçaj, Lavdrim Nikaj, Ndue Milaj.

Këta shtetas u arrestuan në Tamarë të Malësisë së Madhe duke tentuar ta transportojnë sasinë e drogës drejt Malit të Zi.

Top Channel