Xhosi zbulon se puna e Skotit si kirurg plastik po vë në provë besimin që kanë në lidhje. Domi e kap Savin duke gënjyer për shokun e saj, Zakun, dhe sugjeron të takohen të gjithë.

Çdo të shtunë në Top Channel, ora 17.10

Top Channel