Charlotte është vajza e video-lojrave më seksi në botë.

Bukuroshja bjonde ka një pasion të madh për lojrat elektronike dhe kjo falë të dashurit të saj, i cili është një lojtar profesionist.

Me fotot që poston në Instagram, Charlotte po mbledh pas vetes një ushtri të tërë me ndjekës në rrjetin social.

Duke mos u mjaftuar me kaq, kohët e fundit është zhveshur në një sfidë striptizmi të lojës Fortnite. Për çdo vrasje që bënte në lojë i dashuri i saj, ajo hiqte një veshje.

Në fund të lojës, Charlotte u zhvesh e tëra në Youtube.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel