Ato mund të jenë të famshme dhe të pasura, por kjo nuk i bën imune ndaj incidenteve.

Disa nga personazhet më të dashura të botës së showbiz-it janë tradhtuar nga veshja e tyre që i ka ekspozuar gjoksin.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me këngëtare, aktore dhe modele që kanë treguar më shumë seç duhet nga trupi i tyre:

FOTO GALERI
1/48

Top Channel