Jodie Marsh

Tapeti i kuq i eventit vjetor “Met Gala” ka parë disa nga veshjet më të çuditshme të personazheve të famshëm ndër vite.

Duke filluar nga fustanet që ekspozojnë gjoksin dhe të pasmet, deri te kostumet transparente, VIP-at i kanë kaluar të gjithë kufijtë e lakuriqësisë në modë.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa personazhe të famshëm që kanë dështuar me veshjet e tyre në tapetin e kuq, por jo vetëm:

FOTO GALERI
1/17
Jodie Marsh

Top Channel