Një modele ka zbuluar se një herë i ka shitur të mbathurat e saj një personi të panjohur për një shumë të madhe parash.

Marissa Trilli u bë e famshme kur kërceu e zhveshur në një festival në SHBA. Ajo u shfaq e lyer vetëm me bojë dhe një palë tanga para disa javësh, por rrëfimi i saj mbi mbathjet ka bërë që të bëhet edhe më e famshme nga sa ishte.

“Isha në një lokal dhe kisha veshur një palë çorape të gjata. Një burrë më dha 100 dollarë që t’ia jepja atij çorapet. Më parë kisha shitur të mbathurat për 500 dollarë. I mori dhe i futi në xhep”, tha Marissa.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel