Femrat tregojnë se si duken në të vërtetë pasi lindin fëmijë (Foto)

30/04/2018 18:32

Pas lindjes së fëmijës së tyre të tretë, Princi Uilliam dhe Dukesha e Kembrixhit i prezantuan botës pjesëtarin e ri të familjes.

Kate Middleton u pa në formë shumë të mirë, pavarësisht se kishte lindur djalin vetëm disa orë para se të dilte përpara kamerave. Njerëzit u shokuan nga pamja e saj e jashtme që ishte fantastike.

Por, disa femra, për të treguar se si duket në fakt gruaja pasi lind, vendosën që të postonin fotot nga eksperienca e tyre, duke treguar se jo të gjitha kanë luksin që pas vetes të kenë një skuadër që të bën tualetin dhe të rregullon flokët.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel