Natë e stuhishme për Donad Trump…! – FOTO

29/04/2018 19:00

Presidenti amerikan u përball me një erë të fortë dhe reshjet e shiu teksa ishte duke hipur në “Air Force One”.

Këtë herë, Presidenti ishte duke e mbajtur vetë çadrën, por në një moment era e fortë ia ktheu mbulesën e çadrën në anën e kundërt duke e vënë në vështirësi Presidentin.

Trump ishte në Uashington pas një takimi në Miçigan.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel