Vajza e Sylvester Stallone, mahnitëse në videon e “LOVE”

05/01/2018 17:24

Vajza 19-vjeçare e legjendës Sylvester Stallone, Sistine është shfaqur në një video së fundi të revistës “LOVE”, ku duket me të vërtetë mahnitëse.

Ditët e para të vitit të ri nuk kanë qenë të mbara për 71- vjeçarin Sylvester Stallone, i cili është shtruar në spital për shkak të tensionit të lartë dhe rrahjeve të shpeshta të zemrës. Megjithatë, sipas raportimeve, gjendja shëndetësore e aktorit paraqitet e stabilizuar edhe pse vijon të mbahet nën kontroll nga mjekët.

Ndërkohë Sistine ka gjetur kohë të shfaqet tejet seksi për “LOVE”, ku ka ekspozuar linjat e saj.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel